Кредити Webmoney. Що потрібно знати?

У більшості людей, які вирішили заробляти виключно в Інтернеті, як правило, є не одне, а кілька джерел доходу. Одні великі, а інші поменше; одні постійні, інші ж носять тимчасовий характер, але в кінцевому підсумку – всі вони повинні красивим, дзвінким потоком попадати в наш гаманець. При цьому кожен з нас завжди прагне збільшити свою загальну суму прибутку. І відповідно, в блогосфері вже давно стали популярними описи різних способів online заробітку. І, здавалося б, що вже описано все, що тільки можна. Але ні! Я навіть злегка здивувався, виявивши, як мало уваги на сторінках блогів приділено темі кредитування за допомогою WebMoney.

WebMoney кредитування має свої особливості, але в цілому – сенс взаємин кредитора і позичальника в онлайні аналогічний кредитним відносинам поза Інтернетом, чи ви берете ипотечный кредит чи кредит на будь-який товар, принцип той самий - одній людині потрібні гроші, а інший готовий їх надати і хоче отримати за це певний відсоток. Якщо обидві сторони все влаштовує, то вони віртуально тиснуть руки, а обумовлена ​​сума швидко перетікає з одного гаманця в інший.

Так як ви зрозуміли, я пропоную вам поглянути на тему “кредити WebMoney” не очима того, хто хоче взяти кредит, а очима потенційного кредитора. Подумайте, адже це може стати ще одним джерелом прибутку!
Сума можливого прибутку – залежить від вас і ваших можливостей, у першу чергу фінансових. Зрозуміло, що для отримання великого і регулярного доходу, потрібно покласти на вівтар і час, і значні грошові кошти (напр. організувати свою кредитну біржу), і тому це підійде не всім. А ось розглядати кредитування через Вебмані в якості побічного джерела доходу, оперуючи невеликими сумами – може кожен.

В цілому вимальовуються наступні варіанти:
1. Пошук позичальників і видача кредитів, не вдаючись до послуг сторонніх сервісів;
2. Робота через офіційну кредитну біржу від системи WebMoney – WebMoney Transfer;
3. Видача своїх коштів у борг кредитним біржам;
4. Партнерська програма кредитних бірж;
5. Створення своєї кредитної біржі.

№ 1 – Пошук позичальників і видача кредитів, не вдаючись до послуг сторонніх сервісів.
Зважуючи позитивні і негативні моменти роботи кредитора вовка-одинака, я схильний вважати, що плюсів, як таких-то особливих і немає. Звичайно, чисто теоретично, окремі позитивні моменти існують, але на тлі загальної ситуації вони мають якийсь аморфний, несуттєвий характер. А ось мінуси, вони є, і вага їх така, що просто відмахнутися від них не можна. По-перше, щоб регулярно отримувати цільову аудиторію, знадобитися ефективна розкрутка сайту в пошукових системах і продумана інтернет реклама. По-друге, необхідно розуміти, що позичальник піде саме до вас, побачивши тільки такі плюси, яких немає в інших кредиторів. Чесно кажучи, я не уявляю – що таке ласе можна запропонувати, щоб не піддавати себе необгрунтованому ризику, та ще й з наваром залишитися.
Ну і на останок, знайте, що простий переказ грошей з одного WMZ гаманця на інший WMZ гаманець – кредитним зобов’язанням не є. Для повноцінної видачі кредитів потрібно створити D гаманець, а потім вже з нього, через виписку позичальникові WM-рахунки – оформити кредитні зобов’язання.

№ 2 – Робота через офіційну кредитну біржу – WebMoney Transfer.
Якщо говорити простою мовою, то, WebMoney Transfer – це біржа, що надає свої “площі” для зустрічей кредиторів і позичальників. Сама біржа грошей не дає! Кожен кредитор сам встановлює процентну ставку за кредитами. Кредитор може знаходити позичальників будь-якими способами (наприклад, створити свій рекламний сайт), а потім вже видавати гроші через WebMoney Transfer.

У разі “пропажі” позичальника, біржа видає за запитом кредитора протягом 10-20 робочих днів необхідні доказові дані, які знадобляться при зверненні до суду. Хочу відзначити, що біржа не займається “вибиванням” ваших грошей у позичальника, WebMoney лише ставить санкції (блокування кіпера, обнулення BL), бігати ж по кабінетах доведеться вам. Тому, для додаткової підстраховки, кредитору бажано подбати про додаткові докази факту видачі кредиту. Такими можуть стати скріншоти, листування, запис розмов через Скайп і т.п. Крім того, не полінуйтеся ще перед видачею кредиту ретельно проаналізувати всі доступні дані про позичальника, це заощадить і нерви, і гроші.

Що треба знати про роботу через WebMoney Transfer:

  • авторизація на біржі відбувається тільки через систему e-num ;
  • потрібен атестат не нижче початкового;
  • біржа не бере комісійні за свою роботу;
  • в кожному конкретному випадку ви самі вирішуєте, які умови вам підходять, яким вимогам повинен відповідати позичальник, на який термін і під який відсоток готові дати гроші;
  • можна брати участь у колективному кредитуванні.

№ 3 – Л іміти довіри – видача своїх коштів у борг кредитним бірж.
Ліміт довіри – видача грошей кредитним біржам в борг на певний термін під %. Даний варіант підходить тим людям, у яких є кошти (і вони лежать на гаманці мертвим вантажем), але немає можливості регулярно займатися видачею кредитів (наприклад, через брак часу), а також, якщо ви не бажаєте піддавати себе додатковим ризикам.

№ 4 – партнерська програма кредитних бірж.
Активні користувачі Інтернету можуть скористатися партнерською системою, вона є приблизно у 30% кредитних бірж. Процедура стандартна: реєструєтеся, отримуєте індивідуальну посилання, залучаєте користувачів. Винагорода, у вигляді обумовленого відсотка буде виплачуватися з прибутку біржі.

№ 5 – створення своєї кредитної біржі.
Якщо ви вирішите створити свою кредитну біржу WebMoney, то, перше, що я пораджу зробити – вивчити законодавство країни, в якій проживаєте. Самі розумієте – нюансів може виникнути маса.
Що ж стосується технічної сторони справи, то можна або замовити створення проекту у фахівців, або зробити щось своє на основі вже готових інтерфейсів WebMoney .

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар