Mail.Ru хоче придбати ВКонтакте

Mail.Ru – відома інтернет компанія шукає можливості придбати контрольний пакет акцій соціальної мережі «ВКонтакте». На думку керівників Mail.Ru це допоможе їм істотно зміцнитися на ринку соціальних мереж Росії. Близькі до Mail.Ru Вконтакте джерела, на анонімних умовах повідали: представники компанії Mail.Ru зв’язалися минулого тижня з акціонерами російської компанії ВКонтакте, зокрема з акціонером Мірілашвілі, який володіє 40% акцій компанії ВКонтакте.

Джерела також повідомили про те, що переговори між двома компаніями соціальних мереж ведуться на конфіденційній основі, офіційних коментарів з цього приводу немає. Сьогодні Mail.Ru має у своєму активі 7,44% акцій російського ВКонтакте. За прогнозними даними вартість цих семи відсотків становить близько 112 мільйонів доларів, тоді як вся вартість соціальної мережі ВКонтакте за попередньою оцінкою прирівнюється до 1,5 мільярдам доларів.

Негласні конфіденційні переговори між двома соцмережами, як за іронією долі ведуться на тлі відвідин Росії глави Facebook Марка Цукерберга. В ході візиту Цукерберг зустрічається з прем’єр міністром Медведєвим, а також презентує кілька програм російським програмістам, які орієнтовані на Facebook. Крім того, візит до Росії Цукерберга проходить під потужну критику ІТ-керівників Росії, які звинувачують главу компанії Facebook у відкритому агітуванні і вербуванні програмістів Росії. Також його звинувачують у переманюванні їх у компанію Facebook з російських інформаційних компаній.

Прикупивши акції ВКонтакте, Mail.ru зробила б свій пакет акцій більш привабливим і ліквідним. Mail.Ru сьогодні тримає 1,34% акцій Facebook, а також має 4,11% акцій Groupon і є утримувачем 1,15% акцій компанії Zynga. Сума всіх цих часток становить 800 млн доларів. А загальний капітал Mail.Ru налічує 7 млр доларів. Щодня в соціальній мережі ВКонтакте, за оцінкою TNS Global, перебуває 22 мільйони осіб, тоді як в Однокласниках – 15,9 мільйонів, які також контролюються компанією Mail.ru. Російська аудиторія Facebook налічує 3,5 млн користувачів.

P.S. Вам напевне відомо, що SMS маркетинг ефективний завдяки простоті використання і популярності мобільного зв’язку серед усіх верств населення. Тому хочу вам запропонувати нову послугу, а саме прием смс на номер 8668, детальніше про послугу на сайті компанії…

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар