Microsoft веде переговори про купівлю Rdio

Компанія Microsoft веде переговори про придбання сервісу пошуку та потокової трансляції музики Rdio. Компанія працює над просуванням бренду Xbox і планує представити аудиторії новий музичний сервіс Xbox Music.

Сервіс, який з часом замістить Zune, буде працювати на ігровій консолі Xbox 360, телефонах Windows Phone і комп’ютерах під управлінням Windows 8. Для успішної конкуренції з іншими музичними сервісами компанії не вистачає власного проекту потокової трансляції музики.

Відкритий в 2010 році, Rdio працює в США, Канаді, Великобританії, Франції, Німеччині, країнах Південної Америки, Австралії та Нової Зеландії.

Rdio доступний у вигляді веб-клієнта, додатки для десктопа для Mac OS X і Windows, а також у вигляді мобільних версій для iOS, Android, BlackBerry і Windows Phone.

В каталозі сервісу більше 18 мільйонів пісень. В рамках програми Artist Program, сервіс відраховує музикантам-партнерам по $ 10 від кожної оформленої передплати.

На світовому ринку Rdio конкурує з іншим проектом аналогічного напрямку – Spotify, який в недавньому часі став партнером соціальної мережі Facebook.

Засновниками Rdio є два скандинавських бізнесмена Янус Фріїс (Janus Friis) і Ніклас Зеннстром (Niklas Zennstrom), які також заснували Skype. До речі, Skype був придбаний Microsoft за $ 8.5 мільярда в 2011 році.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар