Поповнення Webmoney у Львові

Поповнення Webmoney у Львові Напевно кожен із нас, кому часто приходиться працювати з webmoney, задумувався над найдешевшим і зручним способом поповнення свого гаманця у webmoney. Ця проблема була колись і у мене.

На офіційному сайті webmoney можна знайти різні способи, які пропонує система. Але чи всіх їх можна використовувати в тому регіоні, де ви живете?

Отже, які методи я перепробував, живучи саме у Львові.

1) Якщо ви хочете поповнити невелику суму, можна скористатись терміналами, яких у Львові дуже багато. Комісія за користування терміналом 5%. Недостаток в тому, що поповнити можна тільки у гривнях.

2) Можна купити спеціальну WM карту, на жаль не знаю, яка комісія при купівлі, думаю десь 5-10%.

3) Непоганий спосіб поповнення гаманця через українські банки, але на жаль поповняють лише у гривнях. Хоча чув, що можна і у доларах, але мінімум 1000 $. Комісія поповнення через банки в середньому 3-4 %.

4) Як на мене, найкращий спосіб працювати через обмінні пункти. На сайті вебмані таких я знайшов  у Львові рівно 4. Від себе хочу порекомендувати “Перший обмінний пункт WM у Львові”, сайт - http://www.live-d.lviv.ua. Працюю з ними уже давно. Приємні люди, як на мене малі комісії, дуже часто проводять різні акції. Останній раз за купівлю wmz у них взяли лише 0.8 % від суми. А так в середньому 1.5 %. Хоча думаю можна договоритись і за менші, в залежності від суми поповнення.

Ще дозволю собі замітити, що на сайті у них при заповненні заявки на перевід вказані вищі відсотки, тому раджу написати їм на e-mail і договоритись про обмін.

Якщо у вас виникли запитання на рахунок поповнення webmoney, пишіть в коментарях, радо відповім.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

3 коментарі до “Поповнення Webmoney у Львові”

 1. Alex коментує:

  Є ще такий сайт:
  wmoney.lviv.ua

  Виводить фактично взагалі без комісії, але то гуртовий обмін – від 300 доларів

 2. Євро-2012 коментує:

  webmoney.com.ua для мене супер зручно поповнення через Віза або Мастеркард. Перевірено- все чітко.

 3. Igor коментує:

  wmz.if.ua
  весь час через них вивожу. Завжди можна домовитись про вигідний курс.

Залишити коментар