OTTO бачить майбутнє за мобільними продажами

OTTO Group, яка є в Європі другою за величиною мережею магазинів онлайн-торгівлі покладає великі надії на мобільні продажі.

До початку третього кварталу 2012 року інтернет-магазини ОТТО вийшли на друге місце за кількістю онлайн-продажів в Європі. Дана заслуга повністю належить сфері онлайн-продажів компанії.

Примітний той факт, що більша частина всіх сайтів торговельної мережі була модернізована для мобільних пристроїв, що дало компанії додаткові можливості для продажів.

“Планшети і мобільники відіграють велику роль у діяльності нашого бізнесу і, зокрема онлайн-продажів. В першу чергу, мобільні пристрої використовуються для перегляду товарних пропозицій і зразків одягу. Але вже завдяки розширеним можливостям і великим форматом фотографій, ми підштовхуємо наших відвідувачів і до покупків. В одному тільки нашому німецькому філіалі (мається на увазі http://www.otto.de ) кожен п’ятнадцятий відвідувач заходить на сайт за допомогою мобільного пристрою “.

Компанія не розкриває конкретних цифр по подібних продажам, але експерти запевняють, що частка “мобільних покупців” може досягати 3% від загального числа покупців.

Трохи фінансової статистики по компанії ОТТО Group:

  • Загальний обсяг продажів збільшився на 2,0% і виріс до $ 14,55 млр. (в минулому році зароблено всього $ 14,27 млрд.). Нагадаємо, що ОТТО продає і через оффлайн-точки.
  • Дохід з онлайн-продажів в 2012 році виріс до рівня $ 6.64 млрд., що на 6,9% вище минулого року ($ 6.21 млрд.)
  • В одній тільки Німеччині обсяг онлайн-продажів виріс майже на 10% і досяг позначки в $ 4,26 млрд.
  • Загальний обсяг продажів через інтернет в цьому році становить вже 45,6% від усього обсягу продажів (у порівнянні з 43,5% в минулому році).
Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар