Facebook захаращений фальшивими акаунтами

Інвестори соціальної мережі Facebook все більше в ній розчаруються, так на ньому міститься близько 83000000 профілів підроблених користувачами, безліч сторінок домашніх тварин і сторінок, які соцмережа не вважає бажаними. Як повідомляє The Guardian, 8,7% користувачів мережі не є реальними людьми. Такі дані були опубліковані компанією Facebook, які вони підготували для фінансових регуляторів, після виходу найбільшої соціальної компанією на світовий фондовий ринок.

Всього в мережі знаходиться 83000000 профілів-підробок. Компанія класифікувала їх на три групи. Найбільша з них налічує 46 мільйонів копій профілів. У компанії дану групу назвали категорією підроблених сторінок, створюються вони для підвищення уваги до користувача. На дані профілі доводиться 4,8% даних учасників мережі. Є профілі, які класифікуються користувачами неправильно, на їх частку припадає 2,4% всіх акаунтів.

Порядку 14000000 небажаних сторінок припадають на небажані профілі. Компанія пояснює їх появу тим, що вони створюються для того, щоб розсилати спам-повідомлення і контент для різних учасників соціальної мережі. Останню оцінку кількості підроблених або продубльованих профілів Facebook, тоді з’ясувалося, що частка їх була від 5% д 6%, а це становить близько 42-50 мільйонів акаунтів. Важливо що, pr послуги якими користується компанія реально допомагають для зростання котирувань на біржі.

Такі оцінки компанія почала робити після того, як вона обвалилася на фондовому ринку, метою оцінок є спроба переконати акціонерів у тому, що компанія є прибутковою і вигідним бізнесом. Доходи соціальної мережі стабільні п’ятий квартал підряд, а ось витрати навпаки ростуть. У другому кварталі виручка піднялася на 32%, але це є найнижчим показником зростання за історію мережі. Активні користувачі, ті які заходять мінімум раз на місяць, складають 955 000 000 . Цей показник з останній рік виріс на 29%, але показники минулого кварталу були істотно вище. Дана статистика змушує сумнівається акціонерів, в слідстві чого компанія несе великі збитки.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар