Apple і Twitter ведуть переговори про інвестиції

Видання New York Times повідомило про те, що компанії Apple і Twitter ведуть переговори про фінансове партнерство і великі інвестиції в розвиток соціального сервісу. У разі успішного ходу переговорів, вартість Twitter може піднятися з $ 8.4 мільярда до $ 10 мільярдів.

Також серед причин їх інтересу одне до одного найчастіше називають необхідність розвитку власної соціальної стратегії Apple, а також зростаючу популярність Twitter в мобільному сегменті інтернету.

CEO Apple Тім Кук (Tim Cook) заявив, що Apple необхідно бути соціальним. Це не означає, що компанії потрібна власна соціальна мережа, однак говорить на користь максимальної соціалізації гаджетів, які випускаються.

Apple вже зробила кроки в цьому напрямку, особливо після того як музичний сервіс Ping був обділений увагою користувачів. Вона продовжує співпрацювати з Twitter, інтегруючи сервіси в iPhone, iPad і навіть комп’ютери Mac.

Аудиторія Twitter дуже приваблива для Apple, більше 140 000 000 відвідувачів, з масивною кількістю трафіку і високим ступенем лояльності сервісу. Перехід від ноутбуків і iPod до мобільних пристроїв може зробити доступ до соціальних медіа таким же важливим атрибутом успіху як контент, який свого часу дав їм iTunes.

Крім того, Apple і Twitter є конкурентами інших великих представників галузі, які роблять ставки на ту ж саму мобільну аудиторію. З цією метою Google придбав Motorola Mobility і випускає телефони під власним брендом. Microsoft інвестував кошти в Facebook, який не так давно запустив конкуруючий з Apple App Store магазин додатків App Center і, за повідомленнями, готує до випуску свій телефон.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар