Антивірус для WordPress

Відмінний плагін для кожного, хто веде блог на WordPress. Цей плагін дозволить вам бути впевненим у тому, що в шаблон вашого блогу не закрався злобний вірус, який може цілком реально попсувати відвідувачам вашого блогу життя і комп’ютери.

Звідки може з’явиться злісний вірус в шаблоні вашого блогу? Приміром інший вірус вкрав паролі від ФТП-програм з вашого комп’ютера, і нехороша людина скориставшись цими паролями, впровадила шкідливий код в шаблон блога. Або найчастіше все це взагалі може відбуватися автоматично, пароль вкрадений, код змінений, на вашому блозі може з’явиться шматок коду, який буде намагатися завантажувати вірус на комп’ютер відвідувача.

Щоб бути впевненим у тому, то такого не станеться, ви можете встановити плагін, який кожен день буде перевіряти файли шаблонів вашого блогу, і попереджати по e-mail про те, що в шаблоні знайдений якийсь дуже підозрілий код. Далі справа за малим, ви дивитесь, що це за код, і вирішуєте вірус це чи просто якийсь лічильник статистики, який міг здатися підозрілим для антивірусного плагіна.

Для того, щоб впровадити антвірусний захист на вашому блозі, вам потрібно спочатку касперский скачать для вашого комп’ютера, а потім просто встановити плагін, який називається Antivirus, його можна завантажити з сайту автора , або встановити через панель адміністрування блога (якщо у вас версія блога вище WordPress 2.7)

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар