Нові ігри TegraZone дебютують на планшеті Google Nexus 7

На конференції Google I / O в Сан-Франциско було представлено декілька нових ігрових проектів TegraZone. Деякі з них вже доступні в Google Play.

Гра Horn була показана на планшеті Nexus 7 в перший же день Google I / O під час основної доповіді. Цей революційний пригодницький бойовик від третьої особи від розробника Phosphor Games (видавець – Zynga) демонструє верх можливостей мобільних ігор з їх динамічним і захоплюючим оточенням консольної якості. Сюжет заснований на старих англійських казках про Короля Хорн і перетворює вас у молодого учня коваля на ім’я Хорн, який одного разу виявляє, що його село захоплена величезними, але в якійсь мірі кумедними монстрами. Далі виявляється, що під маскою монстрів насправді ховаються жителі села, перетворені на монстрів прокляттям. Вам поодинці необхідно звільнити їх!

Ви будете керувати Хорном за допомогою інтуїтивно зрозумілих сенсорних кнопок, примушуючи його йти, стрибати, повзти і пробиратися крізь насичений химерними деталями фантастичний світ. Оптимізація для Tegra 3 привнесла в гру такі візуальні ефекти, як коректні тіні, фізичну симуляцію одягу і тканин, а також динамічну симуляцію води.

Dead Trigger була також продемонстрований на планшеті Nexus 7 у вчорашньому виступі, де були представлені лучшие игры на андроид. У цій грі світ валиться через дивні інфекції, яка перетворює звичайних людей на зомбі, і наше завдання – повернути їх у світ живих.

Крім Horn і Dead Trigger, найближчим часом в TegraZone очікуються ще 3 нових проекти.

Beach Buggy Blitz THD прийшла до нас від творців оптимізованих для Tegra ігор Riptide GP THD і Shine Runner THD. Головним героєм новітньої ігри від Vector Unit є механік, який змушує гравців їхати з усією прудкістю через зарослі території, пляжі, вулкани і чудово руйновані території. Ексклюзивні ефекти для Tegra 3 включають відблиски бризок і динамічне освітлення в печерах.

В Bladeslinger THD ви станете героєм, який прийшов після війни додому і виявив, що людьми в його рідному містечку оволоділи темні сили. Ваша задача – зрозуміти, що сталося, і позбавити місто від цієї напасті. Ексклюзивні для Tegra 3 ефекти включають моделювання поведінки тканин, передове освітлення, фізику ганчір’яної ляльки (ragdoll physics) і додаткових ворогів на екрані.

ExZeus II THD привносить ще більше глибини в оригінальний бестселер минулих років і включає такі ексклюзивні для Tegra 3 можливості, як унікальну зброю і більш деталізоване оточення. Оновлення в процесі гри вплинуть на характеристики вашого робота і допоможуть справитися з більш складними рівнями.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар