Apishops представляє ще один агрегатор посилань

В рамках проекту ApiShops.com, що об’єднує різні інструменти для реклами інтернет-магазинів, відкрито першу спеціалізовану систему автоматизованого просування інтернет-магазинів і порталів з ​​великою кількістю сторінок, що пропонує просування низькоконкурентних запитів за ціною від 3 копійок в місяць.

На відміну від існуючих агрегаторів, сервіс працює безкоштовно, тобто не бере комісію за послуги. Мінімальна ціна одного посилання становить 3 копійки на місяць, середня ціна – 10 копійок на місяць. Покупка посилань ведеться у всіх існуючих біржах посилань по API, але в першу чергу, при наявності сторінок з необхідними параметрами і індексацією, посилання купуються в біржі Xap (у зв’язку з різницею в ціні).

Ключовими особливостями сервісу в порівнянні з іншими агрегаторами (Seopult, Rookee, Webeffector, Wizard.Sape), крім вартості продвижения сайтов, є наступні можливості: синхронізація з прайс-листом інтернет-магазину, підбір запитів до кожного товару по 70 правилам, регулярний імпорт ключових запитів з лічильників статистики (Яндекс-Метрики, Liveinternet тощо), а також поліпшення поведінкових і соціальних чинників сайту.

Поліпшення поведінкових факторів проводиться таким чином: сервіс контролює ефективність кожного запиту по глибині і часу перегляду, конверсії, і автоматично відключає просування і рекламу запитів, з яких в інтернет-магазин приходять незацікавлені відвідувачі. Наводячи на сайт тільки цільових відвідувачів, сервіс покращує поведінкові характеристики сайту, що також сприяє підвищенню його позицій у видачі.

ApiShops – це лінійка спеціалізованих сервісів для електронної комерції, у тому числі: Context.Apishops.com (сервіс автоматизації контекстної реклами для інтернет-магазинів та інших сайтів), Social.Apishops.com (сервіс автоматизації реклами в соціальних мережах Вконтакте, Фейсбук, Twitter, Google + та інші, в форумах і блогах з оплатою за клік), Goods.ApiShops.com (сервіс, що автоматизує наповнення інтернет-магазину унікальним контентом). Price.ApiShops.com (сервіс, що автоматизує моніторинг цін конкурентів). Sales.ApiShops.com (сервіс, що автоматизує створення та просування мережі нішевих партнерських магазинів).

Обговорити переваги і недоліки нового сервісу Apishops, а також отримати бонус на покупку до 10000 посилань на 3 місяці можна на форумі Searchengines.ru.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Один коментар до “Apishops представляє ще один агрегатор посилань”

  1. Андрей коментує:

    Попробовал поработать с системой – бонуса не дали, за 0,003$ ссылок не продают – минимум цент… Анкоры ужасные, все тормозит, все непонятно!!!!!!!!!!! Так и не смог запустить рекламную компанию – даже не понял как до конца ее ловести.

    Ребята, прежде чем запускать систему посмотрели бы хотябы ПУЛЬТ иль ROOKEE. Вот у них вес понятно с интерфейсом и работой даже для новичков… а с Apishops даже я справиться не могу, хотя с агрегаторами дружу уже 2 года…

Залишити коментар