Facebook, Twitter та Google об’єднуються проти недобросовісної реклами

Гіганти інтернет-індустрії – Facebook, Twitter, Google і AOL об’єднують свої зусилля в рамках некомерційної кампанії, спрямованої на прийняття заходів проти недобросовісної реклами, шкідливих програм і інших схем, які зловживають довірою користувача. Про це повідомив в корпоративному блозі Ерік Девіс (Eric Davis), керівник відділу соціальної політики компанії Google.

Інтернет-компанії вступили в Ads Integrity Alliance – партнерський союз по боротьбі з протизаконною і недостовірної рекламою, який був створений некомерційною організацією StopBadware , яка бореться з шкідливими програмами.

Дії Альянсу в подальшому будуть направлені на сприяння обізнаності про проблеми в просторі інтернет-реклами. На сторінці Badware Website Clearinghouse викладений перелік сайтів, які містять посилання на шкідливі програми і програмне забезпечення. Ресурс відкритий для взаємодії з питань безпеки.

Члени Альянсу не збираються миритися з недобросовісною рекламою, спрямованою на поширення шкідливого ПЗ або обману користувачів, об’єднавши свої зусилля, вони зможуть чинити гідний опір спам-індустрії.

Як повідомляється в блозі Google, в минулому році пошуковик відключив більш 130 000 000 оголошень і забанив 800000 рекламодавців за порушення політики компанії на своїх сайтах і сайтах партнерів. Але головна проблема полягає в тому, що після блокування однієї рекламної платформи, зловмисники переміщуються на іншу. Об’єднання найбільших інтернет-компаній, Альянс має намір ефективно протистояти цьому явищу.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар