Оновляємо свій WordPress до нової версії…

Оновляємо свій WordPress

По-маленьку знову починаю наповняти свій блог новими цікавими матеріалами…

Замітив, що версія WordPress на моєму блозі дуже старенька, прийшов час і мені її оновити…

Зразу ж напишу інструкцію як правильно це зробити:

Крок 1: Перш ніж ви почнете
На випадок, якщо що-небудь піде не так, будьте впевнені, що зробили резервну копію, скопіювали усі файли та зробили копію бази даних…
Переконайтеся, що користувач бази даних, зареєстрований в WordPress має права створювати, модифікувати і видаляти таблиці бази даних. Якщо ви встановили WordPress звичайним шляхом і нічого з тих пір не мінялося, все в порядку.
Деактивуйте ваші плагіни. Модулі можуть бути несумісними з новою версією, так що було б добре пошукати їх більш нові версії та деактивувати їх в будь-якому випадку, щоб уникнути проблем. Ви зможете активувати їх один за іншим після оновлення.

Крок 2: Заміна файлів WordPress
Отримайте останню версію WordPress. Скачайте і розархівуйте її на вашому комп’ютері або прямо на сервер.
Видаліть старі файли в директоріях wp-includes і wp-admin.
Скопіюйте нові файли WordPress на Ваш сервер поверх старих фото в кореневу директорію. Для цього ви можете скористатися командами FTP або shell. Зауважимо, що це має на увазі * всі * файли, включаючи всі файли у кореневій директорії. Якщо ви використовуєте тему “default” або “classic” і ви вносили до них зміни, ви можете пропустити файли теми.

ЗАУВАЖЕННЯ… Директорія wp-content вимагає особливої уваги, як і директорії plugins і themes. Ви повинні скопіювати поверх вміст цих директорій, а не директорію цілком, щоб зберегти всі налаштування і доданий вміст.

Також будьте обережні з збереженням вмісту файлу wp-config.php в кореневій директорії. Цей файл містить поточні налаштування вашого блогу, наприклад інформацію про підключення до бази. Іноді нові версії WordPress додають нові команди в цей файл. (Так, у версії 2.5 була додана мінлива SECRET_KEY, щоб побачити додаткові інструкції оновлення). Порівняйте існуючий файл з  файлом нової версії, який називається wp-config-sample.php. Перенесіть ваші налаштування в файл-приклад і перейменуйте його в wp-config.php або скопіювати нові команди з файлу-прикладу в ваш поточний файл.

Крок 3: Оновлення вашої установки

Перейдіть на головну адміністративну сторінку WordPress за адресою / wp-admin. Можливо, буде потрібно повторна авторизація. Якщо оновлення необхідно в цій точці, WordPress виявить це і запропонує вам посилання на зразок http://вашсайт/wordpress/wp-admin/upgrade.php. Перейдіть за цим посиланням і слідуйте  подальшими інструкціям. База даних оновиться для сумісності з новою версією. Якщо ви скасуєте цей процес, ваш блог може дивно виглядати.

Ось і все, після нескладних маніпуляцій ви можете насолоджуватись найновішою версією WordPress вашого блогу…

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар