Категорія ‘Все про домени

Як вибрати і купити домен для сайту?

Ви можете вибрати для свого сайту абсолютно будь-який вільний домен. Головна проблема в тому, що більша частина красивих зручних коротких доменних імен вже зайнята. Тим не менш, це не привід впадати у відчай. Вибір завжди залишається досить великим. 

Основні принципи вибору домену

Раніше, коли сайтів було мало, більшість доменів були вільними. Зараз же практично всі красиві і короткі домени вже зайняті. При виборі домена потрібно слідувати простим правилам:

Що таке домен і як його зареєструвати?

Реєстрація доменного імені – перший етап при створенні сайту. У цьому матеріалі я розкрию тему доменного імені. Ви знайдете відповіді на такі питання, як: що таке домен, навіщо він потрібний, як і де зареєструвати і зробити це якомога дешевше (адже всі ми любимо економію).

Reg.ru став найбільшим реєстратором доменів RU

У жовтні 2013 компанія Рег.ру подолала рубіж в 1, 34 млн. доменів RU на обслуговуванні, ставши найбільшим реєстратором в основній національній доменній зоні RU, а також стала безперечним лідером за часткою нових реєстрацій доменів. Сьогодні в Reg.ru реєструється кожен другий домен в Росії. Поряд з найбільшим портфелем доменів RU, реєстратор у жовтні 2013 досяг ще [...]

Доменні перли або найбезглуздіші домени

Саме завдяки домену ми складаємо своє перше враження про сайт, який мають намір відвідати, але іноді це враження буває оманливим. Трохи статистики. За даними на 2010 рік в мережі Інтернет налічувалося близько 192 мільйонів доменних імен, а їх приріст становив 3,7 мільйона на місяць. Серед такої величезної кількості звичайних, а іноді і дуже банальних імен, [...]