Категорія ‘Гаджети

Вибираємо підлокітники для авто

Оригінальні підлокітники, спеціально створені для кожної конкретної моделі авто, більшість автовласників просто не можуть собі дозволити. Адже ціни на них досить високі. А між тим аксесуар цей дуже зручний і практичний. Вихід один – купувати універсальні моделі, які легко можна встановити на будь-який автомобіль. 

Вибираємо гідрокостюм для підводного плавання

Гідрокостюм для підводного плавання є невід’ємною частиною екіпірування дайвера. Ваші відчуття під час занурення, а також те, наскільки просто вам буде займатися улюбленим видом спорту, залежить безпосередньо від того, який гідрокостюм для підводного плавання ви обрали. Історія його створення пов’язана з ім’ям Х’ю Брандер, американського фізика, який першим впритул зайнявся проблемою цієї частини спорядження для [...]

Як правильно вибрати карту пам’яті для смартфона?

При виборі карти пам’яті для свого улюбленого смартфона, здавалося б, не повинно виникати жодних складнощів. Адже цілком достатньо визначитися з необхідним розміром флешки, вибрати оптимальне співвідношення ціна-якість і зробити покупку. Саме таке ставлення користувачів до придбання карти для телефонів і спонукало багатьох виробників припинити випуск флагманських “розумних” телефонів, пам’ять яких можна розширити. Для того, щоб [...]

Вибираємо водонагрівач: види та їх особливості

Наявність гарячої води стало невід’ємною умовою комфортного життя сучасної людини. Проте з приходом літньої пори щорічно проводяться профілактичні заходи з водопостачання, внаслідок чого тимчасово відключається підігрів холодної води. Для того щоб уникнути неприємних наслідків у вигляді відсутності теплої води в будинку, а саме в районі санвузла та кухні, необхідно встановити такі апарати, як водонагрівачі.

Як наклеїти на телефон захисну плівку

Власника будь-якого смартфона з часом починають дратувати плями від пальців на екрані. Попередити їх появу можна, наклеївши на скло спеціальну плівку. Втім, деякі нові пристрої випускають з олеофобним покриття, яке захищає екран не гірше. Вибір за вами.