Категорія ‘Платіжні системи

ФРС не буде продавати активи зі свого балансу

Федеральна резервна система США має намір зберегти рекордний обсяг активів на своєму балансі протягом багатьох років, повідомляє Bloomberg. Керівництво Федрезерву стурбоване тим, що, продавши рекордний обсяг активів зі свого балансу у розмірі $ 4,3 трлн, може зупинитися відновлення економіки країни.

QIWI Visa Plastic: переваги, недоліки і як її отримати.

QIWI Visa Plastic (QVP) – новий продукт QIWI. Особливістю пластикової карти є можливість використання QIWI гаманця для платіжних операцій в будь-яких магазинах. Власники карти можуть знімати готівку в банкоматах з рахунку QIWI гаманця, який пов’язаний з рахунком QVP, тому можна легко визначити, яка сума по карті доступна до використання.

Кредити Webmoney. Що потрібно знати?

У більшості людей, які вирішили заробляти виключно в Інтернеті, як правило, є не одне, а кілька джерел доходу. Одні великі, а інші поменше; одні постійні, інші ж носять тимчасовий характер, але в кінцевому підсумку – всі вони повинні красивим, дзвінким потоком попадати в наш гаманець. При цьому кожен з нас завжди прагне збільшити свою загальну [...]

Новий «цифровий гаманець» від PayPal

Одна з найбільш захищених платіжних систем світу – PayPal представила на розслуд користувачів новий сервіс «цифрового гаманця» з якісно великими нововведеннями. Ця версія платіжки дозволить багатьом платити за покупку за допомогою мобільного телефону. Однак, тільки через кілька днів після реальної трансакції коштів користувачеві прийде повідомлення про те, з якого саме банківського рахунку можна зробити списання.

PayPal просуває спосіб оплати без участі фізичної пристрою

Платіжна система PayPal продовжує розвиток альтернативних варіантів мобільних платежів в роздрібних точках продажу, без використання NFC-технології. Про це повідомляє Wallstreetdaily, роблячи акцент на питаннях безпеки таких способів оплати.