Категорія ‘vkontakte

Як накрутити лайки ВК

На сьогоднішній день багато бізнес компаній займаються просуванням і реалізацією свого продукту за допомогою спеціальних соцмереж. Однією з найпопулярніших соціальних мереж є Вконтакте, яка вже давно завоювала популярність серед користувачів Всесвітньої глобальної мережі. Сьогодні можна самостійно накрутити лайки в своїй групі або скористатися послугами професіоналів, які дану процедуру проведуть за короткий період часу. А ефект буде більш значущим.

Корисні програми для Vkontakte

Якщо ви користувач соціальної мережі Vkontakte, то ви не раз задавалися питаннями “А як же скачувати в контакті відео і музику?” або “Як подивитися нові оповіщення або написати повідомлення, не завантажуючи браузер?” А для цього існують спеціальні програми для Vkontakte. Не знали?

Прості секрети просування групи в контакті

Назва – має бути точною, заманюючою і лаконічною. Завжди пам’ятаємо золоте правило – «Як ви яхту назвете, так вона і попливе». Використовуйте слова-підлабузники (перша, офіційна, головна). За це ніхто не покарає, а профіт підросте. Назва групи безпосередньо впливає на місце вашої групи в пошуку!

Як заробити на групі (пабліку) вконтакті

На даний момент соціальна мережа ВКонтакте – це не просто мережа для спілкування друзів, але ще й чудова можливість для створення своїх проектів, які можна потім монетизувати. Такими проектами є групи та пабліки вконтакте.

Огляд програми-інвайтера Viking для ВКонтакте

Нещодавно я отримав хорошу програму для розкрутки сторінок і груп Вконтакте – Viking Botovod. Для початку розповім чи варто її купувати, адже ціна досить немаленька для пересічного інтернет-користувача – 1800 рублів і чи окупить вона себе. Ця програма здалася мені найбільш потужною, зручною та швидкою в плані розкрутки сторінки. Посудіть самі – порожня група, немає [...]