Категорія ‘Інтернет

На 8 березня жінки отримають білизну, гаджети і квіти

Фахівці Яндекс.Грошей на підставі даних про покупки в інтернет-магазинах склали прогноз – «що отримають жінки на 8 Березня» Аналізу піддалися операції через Яндекс.Кассу по оплаті покупок в інтернет-магазинах. Інтерес представляли категорії товарів, продаж яких різко виросли в передсвяткові дні – з 24 лютого по 4 березня. Оскільки за тиждень до свята гостро постає проблема логістики, [...]

Як вибрати виділений сервер?

Виділений сервер (англ. Dedicated server) – це такий вид інтернет-хостингу, при якому користувач орендує сервер, яким не користуються інші клієнти. Такий формат більш зручний, ніж віртуальний хостинг, в силу того, що організація отримує сервер в особисте користування, і може вибирати операційну систему, апаратне забезпечення, і т.д.

Вибираємо сервіс з обміну валют в інтернеті

У сучасному світі досить складно зустріти людину, яка ніколи не чула або не користувалась електронними грошима. І в цьому немає абсолютно нічого дивного, тому що можливості використання електронних грошей настільки широкі, що ними цікавиться практично кожна людина.

Як початківцю-трейдеру стати професіоналом

На сьогоднішній день в мережі інтернет представлено безліч ресурсів, на яких розміщується навчальна література чи відеоуроки на цю тему. Правда, освоїти такий пласт інформації самостійно досить складно, тим більше що в цьому випадку можна щось зрозуміти неправильно. Згодом такі прогалини в знаннях можуть стати причиною втрати коштів.

Як створити прибутковий сайт?

З кожним днем ​​кількість сайтів в Інтернеті росте в геометричній прогресії. Сайти бувають зовсім різні – від візиток і персональних блогів, до великих веб-ресурсів фірм і корпорацій. Способів створення сайтів зараз існує дуже багато, тому це питання цілком реальне. Інше, більш складне питання – як зробити веб-проект, який здатний приносити дохід. У даній статті ми [...]