Категорія ‘WordPress

Установка плагінів на WordPress. Як і де скачати

Розглянемо поняття плагін, що це таке і навіщо вони потрібні, а також способи і методи установки. Плагін – це маленька додаткова програма, яка збільшує і розширює … функціональні можливості системи управління. Відповідно створення сайту йде в умовах підвищеної комфортності та гнучкої маневреності.

8 причин вибрати WordPress, як cms для блогу

WordPress народився в далекому 2003 році як блог-платформа, і його популярність росла в геометричній прогресії. WordPress це безкоштовний двіжок для блога, написаний на php і в якості бази даних використовує MySql. У зоні .ru за статистикою 35% сайтів працює на цьому двіжку.

Конструктор форм для WordPress Quphorm

Не так давно спробував дуже функціональний модуль для створення форм і опитувань, який необхідний для будь-якого серйозного проекту на WordPress – Quphorm WordPress Form Builder (колишній Iphorm). Цей конструктор форм для WordPress настільки мені сподобався, що я  рекомендую його усім до використання. 

Антивірус для WordPress

Відмінний плагін для кожного, хто веде блог на WordPress. Цей плагін дозволить вам бути впевненим у тому, що в шаблон вашого блогу не закрався злобний вірус, який може цілком реально попсувати відвідувачам вашого блогу життя і комп’ютери. Звідки може з’явиться злісний вірус в шаблоні вашого блогу? Приміром інший вірус вкрав паролі від ФТП-програм з вашого [...]

Як відкрити інтернет-магазин на блозі. Безкоштовні плагіни

Все більше людей думають про те, щоб відкрити свій інтернет-магазин для продажу будь-яких товарів і послуг. Є безліч шляхів вирішення цієї проблеми. Створення звичайного інтернет-магазину вимагає великих фінансових вливань: крім покупки хостингу і домену, вам потрібно буде сплатити дизайн і будову такого сайту.