Категорія ‘Оптимізація сайтів, SEO

Як просувати сайти?

З кожним днем ​​інтернет все міцніше зміцнюється в житті сучасної людини. Можливість практично миттєво обмінюватися інформацією з друзями та колегами по роботі, яку дає інтернет, не залишилась непоміченою власниками фірм і підприємств, які оцінили потенціал реклами в інтернеті. Збільшення числа продажів і доходу компанії можливо за допомогою рекламування своєї компанії на просторах всесвітньої павутини. Причому [...]

Як перевірити позиції сайту в пошукових системах Яндекс і Google?

Привіт, друзі. Сьогодні чергова шпаргалка для блогерів і творців тематичних сайтів. Поділюся тим, як відбувається моя щомісячна перевірка позицій сайта в пошукових системах Яндекс і Google. Коли я став вести цей блог, я і не замислювався про те, навіщо визначати позиції сайту по пошуковим запитам і як це робити. Але з часом, заглиблюючись в науку [...]

Заголовки H1 і H2

Правильне оформлення заголовків в тексті допомагає користувачеві швидше зорієнтуватися на сторінці, а значить, економить його час. Крім цього, пошукові системи надають великого значення тексту, розміщеного в тегах <h1>, <h2>, особливо тегам, які знаходяться високо в тексті.

Просуваємо сайт новин. Основні способи

Концепція дизайну та ідеологічна єдність структури – це основні принципи, що впливають на аудиторію. Власникам новинних видань буде потрібно велика робота, щоб поліпшити SEO – оптимізацію за ключовими словами. Поганий дизайн, заплутаність структури, час завантаження сторінки або слабке утримання контенту перешкоджає просуванню новинного електронного сайту на топові позиції.

Як налаштувати Яндекс Директ

Звичайно, щоб стати професійним діректологом (фахівцем з контекстної реклами) потрібно багато практичного досвіду, але налаштувати рекламу на добре у вас може вийти, якщо врахуєте поради в цій статті.