Категорія ‘Хостинг

Який хостинг вибрати: vps чи віртуальний?

Для того щоб вибір хостингу не перетворився для вас у низку спроб або просто не став кошмаром, найкраще володіти певним багажем знань. Ці знання стануть для вас базою, від якої можна буде відштовхуватися.

Переваги VPS над shared-хостингом

Враховуючи, що більшість веб-майстрів все-таки досить слабкі в системному адмініструванні, традиційний хостинг досі вкрай поширений. Але, не дивлячись на це, провайдери VPS-хостингу (VPS – Virtual Private Server, приватний віртуальний сервер) відзначають постійний приріст клієнтів, і цьому є кілька причин.

Як вибрати хостинг? 5 корисних порад!

Що таке хостинг? Це місце в інтернеті, яке ви будете орендувати. На ньому буде “жити” ваш інтернет-проект. Термін, на який ви будете орендувати сайт, може бути різним. Мінімальним терміном зазвичай є один місяць, ну а інший термін залежить від того, скільки грошиків у вашому гаманці.

Як вибрати надійний хостинг для сайту?

Вибір відповідного хостингу – один з найважливіших етапів створення будь-якого ресурсу в інтернеті, тому до даного процесу необхідно підходити з особливою відповідальністю. Щоб вирішити  питання з хостингом, для початку необхідно розібратися в самому понятті. Хостинг – це дисковий простір, на якому розміщуються різні сайти. Спеціальні провайдери надають дану послугу на безоплатній або платній основі. Кількість [...]

Вибираємо хостинг правильно

Вибір хостингу для свого ресурсу цілком можна порівняти з укладанням міцного фундаменту при будівництві заміського будинку. Якщо він армований і розрахований витримати хороше навантаження, то будівля простоїть довгі роки, але як тільки виникають проблеми, відразу все починає валитися. Так і хостинг.